pg_amcheck (PostgreSQL) 19 - en to he translation catalogue (16 entries)

en: out of memory
he: אין זיכרון פנוי

en: cannot duplicate null pointer (internal error)
he: לא ניתן לשכפל מצביע ריק (שגיאה פנימית)

en: could not look up effective user ID %ld: %s
he: לא יכול לחפש יעיל את המשתמש עם מזהה %ld: %s

en: user does not exist
he: משתמש לא קיים

en: user name lookup failure: error code %lu
he: כישלון בדיקה עבור שם המשתמש: קוד שגיאה %lu

en: Cancel request sent
he: בקשת ביטול נשלחה

en: query failed: %s
he: שאילתה נכשלה: %s

en: shell command argument contains a newline or carriage return: "%s"
he: ארגומנט הפקודה shell מכיל שורה חדשה או גררה: "%s"

en: query was: %s
he: שאילתה הייתה: %s

en: Usage:
he: שימוש:

en: 
    Connection options:
he: 
    אפשרויות חיבור:

en: 
    Other options:
he: 
    אפשרויות נוספות:

en:   -e, --echo                      show the commands being sent to the server
he:   -e, --echo                להציג  את הפקודות הנשלחות לשרת

en:   -v, --verbose                   write a lot of output
he:   -v, --verbose             לכתוב הרבה פלט מפורט

en:   -V, --version                   output version information, then exit
he:   -V, --version             להציג מידע על הגירסה, ולאחר מכן לצאת

en:   -?, --help                      show this help, then exit
he:   -?, --help                להציג עזרה זו, ולאחר מכן לצאת
