pg_amcheck (PostgreSQL) 19 - en to tr translation catalogue (29 entries)

en: error:
tr: hata (error):

en: warning:
tr: uyarı:

en: out of memory
tr: bellek yetersiz

en: cannot duplicate null pointer (internal error)
tr: null pointer  duplicate edilemiyor (iç hata)

en: could not open file "%s": %m
tr: "%s" dosyası açılamıyor: %m

en: could not stat file "%s": %m
tr: "%s" dosyası durumlanamadı: %m

en: could not open directory "%s": %m
tr: "%s" dizini açılamıyor: %m

en: could not read directory "%s": %m
tr: "%s" dizini okunamıyor: %m

en: could not fsync file "%s": %m
tr: "%s" dosyası fsync hatası: %m

en: could not rename file "%s" to "%s": %m
tr: "%s" -- "%s" ad değiştirme hatası: %m

en: could not look up effective user ID %ld: %s
tr: geçerli kullanıcı ID si bulunamadı %ld: %s

en: user does not exist
tr: kullanıcı mevcut değil

en: user name lookup failure: error code %lu
tr: kullanıcı adı arama başarısız: hata kodu %lu

en: Cancel request sent
tr: İptal isteği gönderildi

en: could not connect to database %s: out of memory
tr: %s veritabanına bağlanılamadı: bellek yetersiz

en: query failed: %s
tr: sorgu başarısız oldu: %s

en: invalid argument for option %s
tr: %s seçeneği için geçersiz argüman

en: Try "%s --help" for more information.
tr: Daha fazla bilgi için "%s --help" yazın.

en: too many command-line arguments (first is "%s")
tr: çok fazla komut satırı girdisi var (ilki "%s")

en: Usage:
tr: Kullanımı:

en:   %s [OPTION]... [DBNAME]
tr:   %s [SEÇENEK]... [VERİTABANI_ADI]

en: 
    Connection options:
tr: 
    Bağlantı Seçenekleri:

en: 
    Other options:
tr: 
    Diğer seçenekler:

en:   -e, --echo                      show the commands being sent to the server
tr:   -e, --echo                      sunucuya gönderilen komutları yaz

en:   -v, --verbose                   write a lot of output
tr:   -v, --verbose                   bolca çıktı yaz

en:   -V, --version                   output version information, then exit
tr:   -V, --version                   sürüm bilgisini göster, sonra çık

en:   -?, --help                      show this help, then exit
tr:   -?, --help                      bu yardımı göster, sonrasında çık

en: improper qualified name (too many dotted names): %s
tr: geçersiz qualified adı (çok fazla noktalı isim): %s

en: improper relation name (too many dotted names): %s
tr: geçersiz nesne adı (çok fazla noktalı isim): %s
