pg_archivecleanup (PostgreSQL) 19 - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: out of memory
sl: zmanjkalo je pomnilnika

en: could not remove file "%s": %m
sl: datoteke "%s" ni bilo mogoče odstraniti: %m

en: Try "%s --help" for more information.
sl: Za več informacij poskusite "%s --help".

en: Usage:
sl: Uporaba:

en: 
    Options:
sl: 
    Možnosti:
