pg_basebackup (PostgreSQL) 19 - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: out of memory
ta: நினைவை  மீறி

en: Usage:
ta: பயன்பாடு:

en: 
    Connection options:
ta: 
    இணைப்புத் தேர்வுகள்:

en: 
    Options:
ta: 
    தேர்வு:

en: Password:
ta: கடவுச்சொல்:
