pg_test_timing (PostgreSQL) 14 - en to el translation catalogue (12 entries)

en: out of memory
el: έλλειψη μνήμης

en: cannot duplicate null pointer (internal error)
el: δεν ήταν δυνατή η αντιγραφή δείκτη null (εσωτερικό σφάλμα)

en: %s: invalid argument for option %s
el: %s: μη έγκυρη παράμετρος για την επιλογή %s

en: Try "%s --help" for more information.
el: Δοκιμάστε «%s --help» για περισσότερες πληροφορίες.

en: %s: %s must be in range %u..%u
el: %s: %s πρέπει να βρίσκεται εντός εύρους %u..%u

en: %s: too many command-line arguments (first is "%s")
el: %s: πάρα πολλοί παράμετροι εισόδου από την γραμμή εντολών (η πρώτη είναι η «%s»)

en: Testing timing overhead for %u second.
     | Testing timing overhead for %u seconds.
el[0]: Έλεγχος επίφορτου χρονισμού για %u δευτερόλεπτο.
el[1]: Έλεγχος επίφορτου χρονισμού για %u δευτερόλεπτα.

en: Detected clock going backwards in time.
el: Εντοπίστηκε ρολόι που πηγαίνει προς τα πίσω στο χρόνο.

en: Time warp: %d ms
el: Χρονική στρέβλωση: %d ms

en: % of total
el: % του συνόλου

en: count
el: μετρητής

en: Histogram of timing durations:
el: Ιστόγραμμα διαρκειών χρονισμού:
