pg_upgrade (PostgreSQL) 19 - en to he translation catalogue (10 entries)

en: out of memory
he: אין זיכרון פנוי

en: cannot duplicate null pointer (internal error)
he: לא ניתן לשכפל מצביע ריק (שגיאה פנימית)

en: could not look up effective user ID %ld: %s
he: לא יכול לחפש יעיל את המשתמש עם מזהה %ld: %s

en: user does not exist
he: משתמש לא קיים

en: user name lookup failure: error code %lu
he: כישלון בדיקה עבור שם המשתמש: קוד שגיאה %lu

en: shell command argument contains a newline or carriage return: "%s"
he: ארגומנט הפקודה shell מכיל שורה חדשה או גררה: "%s"

en: Try "%s --help" for more information.
he: נסה '%s --help' לקבלת מידע נוסף.

en: Usage:
he: שימוש:

en: Options:
he: אפשרויות:

en: out of memory
he: אין זיכרון פנוי
