pg_verifybackup (PostgreSQL) 19 - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: could not open file "%s" for reading: %m
pl: nie można otworzyć pliku "%s" do odczytu: %m

en: could not read file "%s": %m
pl: nie można czytać z pliku "%s": %m

en: could not read file "%s": read %d of %zu
pl: nie można czytać z pliku "%s": odczyt %d z %zu

en: could not close file "%s": %m
pl: nie można zamknąć pliku "%s": %m

en: byte ordering mismatch
pl: niepoprawna kolejność bajtów

en: could not open file "%s": %m
pl: nie można otworzyć pliku "%s": %m

en: could not write file "%s": %m
pl: nie można pisać do pliku "%s": %m

en: could not fsync file "%s": %m
pl: nie udało się fsync na pliku "%s": %m

en: out of memory
pl: brak pamięci

en: out of memory
pl: brak pamięci

en: cannot duplicate null pointer (internal error)
pl: nie można powielić pustego wskazania (błąd wewnętrzny)

en: Character with value 0x%02x must be escaped.
pl: Znak o wartości 0x%02x należy poprzedzić znakiem ucieczki.

en: The input string ended unexpectedly.
pl: Niespodziewanie zakończony ciąg znaków na wejściu.

en: \u0000 cannot be converted to text.
pl: \u0000 nie może być zmieniona na tekst.

en: "\u" must be followed by four hexadecimal digits.
pl: "\u" musi wystąpić przed czterema cyframi szesnastkowymi.

en: Unicode high surrogate must not follow a high surrogate.
pl: Starszy surogat Unikodu nie może następować po starszym surogacie.

en: Unicode low surrogate must follow a high surrogate.
pl: Młodszy surogat Unikodu musi następować po starszym surogacie.

en: Try "%s --help" for more information.
pl: Spróbuj "%s --help" aby uzyskać więcej informacji.

en: could not open directory "%s": %m
pl: nie można otworzyć folderu "%s": %m

en: could not stat file "%s": %m
pl: nie można wykonać stat na pliku "%s": %m

en: could not stat file or directory "%s": %m
pl: nie można wykonać stat na pliku lub katalogu "%s": %m

en: Options:
pl: Opcje:
