pg_verifybackup (PostgreSQL) 19 - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: byte ordering mismatch
vi: thứ tự byte không khớp

en: out of memory
vi: hết bộ nhớ

en: out of memory
vi: hết bộ nhớ

en: cannot duplicate null pointer (internal error)
vi: không thể nhân đôi con trỏ null (lỗi nội bộ)

en: could not initialize compression library
vi: không thể khởi tạo thư viện nén

en: Options:
vi: Tùy chọn:
