pg_waldump (PostgreSQL) 19 - en to he translation catalogue (6 entries)

en: out of memory
he: אין זיכרון פנוי

en: cannot duplicate null pointer (internal error)
he: לא ניתן לשכפל מצביע ריק (שגיאה פנימית)

en: Usage:
he: שימוש:

en: 
    Options:
he: 
    אפשרויות:

en:   -V, --version          output version information, then exit
he:   -V
      --version
    להציג מידע על הגירסה, ולאחר מכן לצאת

en:   -?, --help             show this help, then exit
he:   -?
      --help
    להציג עזרה זו, ולאחר מכן לצאת
