pg_waldump (PostgreSQL) 19 - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: out of memory
sk: nedostatok pamäti

en: could not open file "%s": %m
sk: nebolo možné otvoriť súbor "%s": %m

en: could not open directory "%s": %m
sk: nebolo možné otvoriť adresár "%s": %m

en: could not read directory "%s": %m
sk: nebolo možné čítať z adresára "%s": %m

en: could not fsync file "%s": %m
sk: nebolo možné vykonať operáciu fsync na súbore "%s": %m

en: could not rename file "%s" to "%s": %m
sk: nebolo možné premenovať súbor "%s" na "%s": %m

en: could not create directory "%s": %m
sk: nebolo možné vytvoriť adresár "%s": %m

en: could not access directory "%s": %m
sk: nebolo možné pristúpiť k adresáru "%s": %m

en: could not read file "%s": %m
sk: nebolo možné čítať zo súboru "%s": %m

en: could not write file "%s": %m
sk: nebolo možné zapisovať do súboru "%s": %m

en: could not close file "%s": %m
sk: nebolo možné zatvoriť súbor "%s": %m

en: Usage:
sk: Použitie:

en: 
    Options:
sk: 
    Voľby:

en: Try "%s --help" for more information.
sk: Zadajte "%s --help" pre detailnejšie informácie.
