pg_walsummary (PostgreSQL) 19 - en to ka translation catalogue (31 entries)

en: error:
ka: შეცდომა:

en: warning:
ka: გაფრთხილება:

en: detail:
ka: დეტალები:

en: hint:
ka: მინიშნება:

en: out of memory
ka: არასაკმარისი მეხსიერება

en: cannot duplicate null pointer (internal error)
ka: ნულოვანი მაჩვენებლის დუბლირება შეუძლებელია (შიდა შეცდომა)

en: could not open file "%s": %m
ka: ფაილის (%s) გახსნის შეცდომა: %m

en: could not synchronize file system for file "%s": %m
ka: შეუძლებელია ფაილური სისტემის სინქრონიზაცია ფაილისთვის "%s": %m

en: could not stat file "%s": %m
ka: ფაილი "%s" არ არსებობს: %m

en: this build does not support sync method "%s"
ka: ამ აგებას სინქრონიზაციის მეთოდის "%s" მხარდაჭერა არ გააჩნია

en: could not open directory "%s": %m
ka: საქაღალდის (%s) გახსნის შეცდომა: %m

en: could not read directory "%s": %m
ka: საქაღალდის (%s) წაკითხვის შეცდომა: %m

en: could not fsync file "%s": %m
ka: ფაილის (%s) fsync-ის შეცდომა: %m

en: could not rename file "%s" to "%s": %m
ka: გადარქმევის შეცდომა %s - %s: %m

en: invalid value "%s" for option %s
ka: არასწორი მნიშვნელობა "%s" პარამეტრისთვის %s

en: %s must be in range %d..%d
ka: %s არაა საზღვრებში %d-დან %d-მდე

en: unrecognized sync method: %s
ka: უცნობი სინქრონიზაციის მეთოდი: "%s"

en: options %s and %s cannot be used together
ka: პარამეტრებს %s და -%s ერთად ვერ გამოიყენებთ

en: Try "%s --help" for more information.
ka: მეტი ინფორმაციისთვის სცადეთ '%s --help'.

en: no input files specified
ka: შეყვანის ფაილები მითითებული არაა

en: could not read file "%s": %m
ka: ფაილის (%s) წაკითხვის შეცდომა: %m

en: %s prints the contents of a WAL summary file.
ka: %s WAL შეჯამების ფაილის შემცველობას გამოიტანს.

en: Usage:
ka: გამოყენება:

en:   %s [OPTION]... FILE...
ka:   %s [პარამეტრი]... ფაილი...

en: 
    Options:
ka: 
    პარამეტრები:

en:   -i, --individual          list block numbers individually, not as ranges
ka:   -i, --individual          ბლოკის ნომრების ცალ-ცალკე გამოტანა, შუალედების მაგიერ

en:   -q, --quiet               don't print anything, just parse the files
ka:   -q, --quiet               ეკრანზე არაფერი გამოიტანო. უბრალოდ, ფაილები დაამუშავე

en:   -V, --version             output version information, then exit
ka:   -V, --version            ვერსიის ინფორმაციის გამოტანა და გასვლა

en:   -?, --help                show this help, then exit
ka:   -?, --help     ამ დახმარების ჩვენება და გასვლა

en: 
    Report bugs to <%s>.
ka: 
    შეცდომების შესახებ მიწერეთ: %s

en: %s home page: <%s>
ka: %s-ის საწყისი გვერდია: <%s>
